- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Batman Arkham City Save Sorunu (Live Açılmıyor)
10 Cevap9654 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar:
  Sistem Belirtin Yazdır
Konunun Etiketleri
Sayfa: [1]
Bağlı olduğu
oyun künyesi:
Batman : Arkham City
Bağlı konu: 7
Tür: Action
Çıkış tarihi: 25 Kasım 2011;
Geliştirici: Rocksteady Studios
Dağıtıcı: Warner Bros Interactive
Platformlar: PC PS3 Xbox 360 Wii U 
Giriş

65 BSC Mesajı
30 Ocak 2012; 22:33:12 

Merhaba beyler.Ben oyunu torrent olarak indirdim.Hiçbir sorun yaşamadım kurarken.Neyse oyuna girdim.Kasma yok donma yok.Oynuyorum çatır çatır.Daha sonra çıktım.Yeniden girdim ertesi gün.Ancak save yapmamış.Araştırdım oyunu açarken HOME'ye basıp Offline Account açıcakmışız.Ancak bende HOME'ye basınca Live açılmıyor.GTA IV'de yüklü PC'de ama onda açılıyor , Arkham City'de açılmıyor.Lütfen yardım edin :(

5 BSC Mesajı
30 Ocak 2012; 22:43:58 

Bende ilk yüklediğim gün 5-6 saat oynadım sonra bi baktım savelenmemiş. Bende live ekranı otomatik çıkıyordu ama o kadar saat oynadım baştan başlamaya yemedi Ama mükemmel bi oyundu oynamayıp bilgisayarı iyi olanlara tavsiye

65 BSC Mesajı
30 Ocak 2012; 22:45:35 

Kardeş bende açılmıyor otomatik de gelmiyor , menüden basınca da gelmiyor.Üstelik en günmcel sürümü yüklü :(

5 BSC Mesajı
2 Şubat 2012; 19:48:55 

quote:

Orijinalden alıntı: mehtan07

Merhaba beyler.Ben oyunu torrent olarak indirdim.Hiçbir sorun yaşamadım kurarken.Neyse oyuna girdim.Kasma yok donma yok.Oynuyorum çatır çatır.Daha sonra çıktım.Yeniden girdim ertesi gün.Ancak save yapmamış.Araştırdım oyunu açarken HOME'ye basıp Offline Account açıcakmışız.Ancak bende HOME'ye basınca Live açılmıyor.GTA IV'de yüklü PC'de ama onda açılıyor , Arkham City'de açılmıyor.Lütfen yardım edin :(

oyun d veya e de yüklü ise, game for windows live ın reg kaydını c deki game for windows live göremeyebiliyor. çözümü de oyunu c ye atmak...

65 BSC Mesajı
3 Şubat 2012; 22:37:54 

Oyunu hem C'ye hem de C'deki program files'e attım.Olmuyor :S

5 BSC Mesajı
4 Şubat 2012; 0:08:33 

ben bu sorunun çözümünü çok aradım bende de açılmıyordu... game for windows live ı komple silip yeniden son sürümünü yükleyip, oyunu c/ program filse içine atınca düzeldi...

0 BSC Mesajı
23 Nisan 2012; 19:10:12 

kardeşim teşekkürler benim de işime yaradı orayı görmemiştim bu arada bf3 sorunu benim de vardı fakat crack dosyasını değiştirirsen düzelir başka cracklar bul. kesinlikle düzelir

742 BSC Mesajı
25 Nisan 2012; 12:12:45 

sizi gidi korsancılar sizi :) paranıza kıyında orjinal alın kardeşim biraz. bize yapılan oyunlar sizin yüzünüzden konsollara çıkıyor daha sonra.

0 BSC Mesajı
5 Ocak 2013; 0:42:02 

arkadaslar bendede sizdeki sorun mevcut gfwl de tık yok acılmıor oyuna girince yazdıqınız cözum yöntemlerinin hepsini denedim ama olmadı bana saglam ve GARANTi bir çözüm önerebilecek bir babayiğit yok mu cevabınızı belkiyorum kader dostları

0 BSC Mesajı
7 Ocak 2013; 0:41:03 

lütfen cevplayın sorumu arkadaslar bekliyorum

0 BSC Mesajı
5 Temmuz 2014; 23:54:18 

dostum oyunu interneti kapatarak kur ve sonra gfwl yi kur sonra 1.01 update yap sonra verdiğim link den dll yi indir sonrra oyunun kurulu olduğu yere at ve sonra oyuna girip home tuşuna bas sonrasını biliyosundur her halde link:https://www.dropbox.com/s/3p2pshc33ycrilm/gameservices.dll: srun hel olmuştur

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Platformlar] » PC » Batman Arkham City Save Sorunu (Live Açılmıyor)
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

0.242